Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Dziękujemy za serce i hojność

Z SERCEM NA DŁONIS Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom

  • DSCF2752.JPG
  • DSCF2822.JPG
  • DSCF2704.JPG
  • DSCF2720.JPG

Dziękujemy za serce i hojność

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ,,Z SERCEM NA DŁONI” składa serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się  w zbiórkę charytatywną na rzecz Joanny Markiel, młodziutkiej mieszkanki Bestwinki. Dzięki Państwa ogromnej życzliwości zebraliśmy 2957,50 w Bestwince (9 marca) oraz 4944,50 zł w Kaniowie (23 marca)! Kwota ta zostanie spożytkowana na zakup i montaż windy, dzięki której codzienne funkcjonowanie Joasi będzie znaczniej prostsze. Dziękujemy ks.Józefowi Baranowi oraz ks.Januszowi Tomaszkowi, proboszczom Parafii w Bestwince oraz Kaniowie za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki na rzecz podopiecznej Stowarzyszenia.
Jeżeli ktoś jeszcze chciałby przekazać fundusze na ten cel, może to zrobić wpłacając dowolną kwotę bezpośrednio na konto Stowarzyszenia, wpisując w tytule przelewu ,,Na rzecz Joanny Markiel”.
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ,,Z SERCEM NA DŁONI”, ul. Grobel Borowa 6, 43-512 Kaniów
Konto: Bank Spółdzielczy w Bestwinie 75 8453 0002 0026 1225 2000 0010

Za dotychczasową pomoc jeszcze raz dziękujemy w imieniu Joasi i jej Rodziców!
Wolontariusze Stowarzyszenia ,,Z SERCEM NA DŁONI”

Pomagają nam

 PG-SILESIA

 

danone

maspex

 

tymbark

sertop