Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Święto Pstrąga w Jaworzu ze Stowarzyszeniem

Z SERCEM NA DŁONIS Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom

  • DSCF2752.JPG
  • DSCF2822.JPG
  • DSCF2704.JPG
  • DSCF2720.JPG

Święto Pstrąga w Jaworzu ze Stowarzyszeniem

W niedzielne popołudnie, 4 maja, w jaworzańskim amfiteatrze odbyło się po raz kolejny coroczne Święto Pstrąga. Licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć występy dzieci i młodzieży oraz posłuchać kilku bardzo ciekawych koncertów.
Ponieważ aura dopisała, zjawiło się też mnóstwo milusińskich, którym czas wypełnili wolontariusze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ,,Z SERCEM NA DŁONI” organizując mnóstwo ciekawych zabaw i konkurencji.
Łowienie styropianowych rybek, rzucanie do celu z nagrodami, wyścigi w workach, w spodniach XXXL, narty indiańskie, malowanie gipsowych serduszek, malowanie twarzy to tylko część atrakcji przygotowanych przez członków Stowarzyszenia.
Umilając zabawę najmłodszym udało się jednocześnie zebrać kolejne fundusze na działalność Stowarzyszenia.
Przypominamy, że 31 maja na terenach rekreacyjnych w Kaniowie, po raz kolejny odbędzie się Dzień Radości, na który już dziś zapraszamy całe rodziny!!!
Fotorelacja ze Święta Pstrąga pod linkiem:
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3423699,swieto-pstraga-gorskiego-w-jaworzu-ryba-gospodyn-smakowala-najlepiej-szukaj-sie-na-zdjeciach,4,11,id,t,sm,sg.html#galeria-material
Wolontariusze ,,Z SERCEM NA DŁONI”

Pomagają nam

 PG-SILESIA

 

danone

maspex

 

tymbark

sertop