Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Udało się!!!

Z SERCEM NA DŁONIS Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom

  • DSCF2752.JPG
  • DSCF2822.JPG
  • DSCF2704.JPG
  • DSCF2720.JPG

Udało się!!!

Wolontariusze Stowarzyszenia "Z sercem na dłoni" mogą być z siebie dumni. Dumni mogą być także mieszkańcy Kaniowa i Bestwinki oraz inne anonimowe osoby, które wsparły charytatywną akcję Stowarzyszenia zbierania środków na sfinansowanie zakupu i montażu windy, przy pomocy której Joanna Markiel, młodziutka mieszkanka Bestwinki, może wjeżdżać na wózku do swojego domu. Akcja zakończyła się sukcesem i szczęśliwa Joasia od kilku dni korzysta z tego udogodnienia.

W imieniu Joasi oraz jej rodziców zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom.

Pomagają nam

 PG-SILESIA

 

danone

maspex

 

tymbark

sertop