Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Uwaga!

Uwaga!

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ,,Z Sercem na Dłoni” informuje, iż nie współpracuje z firmą Europa z siedzibą w Sosnowcu.
Jeżeli  takowa   firma   zgłosiła  lub   zgłosi  się  telefonicznie  do  kogokolwiek z prośbą o sfinansowanie paczki żywnościowej, odzieżowej lub z artykułami szkolnymi, to prosimy o odmowę współpracy, gdyż wspomniana wyżej firma jest niewiarygodna, a korzyści finansowe jakie czerpie z wykorzystywania nazwy  i działalności naszego Stowarzyszenia zasilają jej konto, a nie trafiają do faktycznie potrzebujących.
                                                                             Zarząd Stowarzyszenia