Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Siatkarze BBTS Bielsko-Biała z wizytą w Kaniowie

Z SERCEM NA DŁONIS Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom

  • DSCF2752.JPG
  • DSCF2822.JPG
  • DSCF2704.JPG
  • DSCF2720.JPG

Siatkarze BBTS Bielsko-Biała z wizytą w Kaniowie

Ostatni dzień wakacyjnych zajęć dla dzieci, zorganizowanych przez  Stowarzyszeniem ,,Z Sercem na Dłoni”, przebiegał na sportowo. W godzinach dopołudniowych, korzystając z życzliwości Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kaniowie, najmłodsi uczestnicy zajęć mogli sprawdzić swoją  kondycję fizyczną przed nadchodzącym początkiem roku szkolnego.
Natomiast starsza grupa (klasy 5,6 oraz gimnazjaliści) spotkała się z wyjątkowymi  gośćmi, którymi okazali się siatkarze BBTS Bielsko-Biała: Kamil Kwasowski oraz Krzysztof Modzelewski. Sportowcy przeprowadzili rozgrzewkę, sędziowali mecze dzieciaków i oczywiście rozdawali autografy.
W podziękowaniu za te niecodzienne odwiedziny, organizatorzy wręczyli siatkarzom tort, a goście odwdzięczyli się klubowymi krówkami.
Na koniec stanęliśmy wspólnie do pamiątkowego zdjęcia, które zadedykowane zostało Bartkowi Nerojowi, siatkarzowi BBTS-u, który uległ kontuzji.
O naszym "treningu" możecie przeczytać też na oficjalnej stronie BBTS Bielsko-Biała:
http://bbtsbielsko.pl/kamil-kwasowski-i-krzysztof-modzelewski-jako-instruktorzy-siatkowki-w-kaniowie/
Relacja z całego tygodnia zajęć – już wkrótce :-).
Pozdrawiamy wakacyjnie!
Wolontariusze "Z Sercem na Dłoni"

Pomagają nam

 PG-SILESIA

 

danone

maspex

 

tymbark

sertop