Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Podziękowania i zaproszenie.

Z SERCEM NA DŁONIS Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom

  • DSCF2752.JPG
  • DSCF2822.JPG
  • DSCF2704.JPG
  • DSCF2720.JPG

Podziękowania i zaproszenie.

 

 

 

 

 

 

Popularna impreza, jaką jest doroczne Święto Karpia zgromadziła tłumy na terenach rekreacyjnych w Kaniowie. Byliśmy tam i my. Dzięki życzliwości Stowarzyszenia Wędkarskiego ,,Kaniowski Karp Królewski” mogliśmy, jak co roku, malować buzie, zaplatać kolorowe warkoczyki oraz tworzyć niecodzienną biżuterię.
Zajęliśmy się też sprzedażą Cegiełek z Niespodzianką. Można było zostać posiadaczem m.in.: roweru, biletów do kina, karnetów na rowerek wodny, darmowej usługi fryzjerskiej, zaproszenia na pizzę, karnetu na darmowe mycie samochodu, grilla, książek, kwiatów, 10 kg ziemniaków, złotych rybek, dyni, pomidorów, pluszaków, przetworów domowych, ręczników itp., itd. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością wielu osób, które zechciały pomóc nam w gromadzeniu niespodzianek.
Byli to: Stowarzyszenie Wędkarskie ,,Kaniowski Karp Królewski”, wójt Gminy Bestwina, Ogrodnictwo Piotr Jonkisz, Szkółka Roślin Ozdobnych Łukasz Greń, Pizzeria Prowansja, Zakład Fryzjerski RENATA, CKSiR w Bestwinie (karnety na rowerki wodne), AUTO KOMPLEKS Adam Mikołajczyk, Jacek Markiel ,,Dom i Ogród”, Stanisław Olejak, Kino Świt z Czechowic-Dziedzic, PG SILESIA, Marek Glogaza, Dorota Lachowicz, Pani Młodawska, wolontariusze Stowarzyszenia ,,Z Sercem na Dłoni”, ich rodziny oraz wiele życzliwych osób, których trudno byłoby tu wymienić.
W najbliższym czasie pragniemy zorganizować Rolkowisko na terenie Parku Lotniczego (13 września) oraz kurs języka migowego (od 2 października).
Już teraz zapraszamy i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!
Wolontariusze :-)

Pomagają nam

 PG-SILESIA

 

danone

maspex

 

tymbark

sertop